. . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . . and the Nominees are . . . . . . . . . .

AERIAL NOMINEES - Professional

Color Awards

 

Pool

Adolfo Enriquez Calo - Spain

 

Color Awards

 

Return

Adolfo Enriquez Calo - Spain

 

Color Awards

 

Saltwater Farms

Adolfo Enriquez Calo - Spain

 

Color Awards

 

Glazed lights in the valley

Albert Chen - USA

 

Color Awards

 

Migration

Ali Kabas - Turkey

 

Color Awards

 

Unrestricted party

Andre Melo-andrade - Brazil

 

Color Awards

 

steptoe fall a

anil kapahi - USA

 

Color Awards

 

Autumn

Ben Kopilow - Australia

 

Color Awards

 

Goblet

Ben Kopilow - Australia

 

Color Awards

 

Mining

Ben Kopilow - Australia

 

Color Awards

 

Railway Turntable

Ben Kopilow - Australia

 

Color Awards

 

Tractor + Field

Ben Kopilow - Australia

 

Color Awards

 

Western Australian Hwy

Craig Moodie - Australia

 

Color Awards

 

Salt Pond

Dolly Kabaria - India

 

Color Awards

 

Drift

Harry Fellows - USA

 

Color Awards

 

Terraformed

Jeffrey Lewis - USA

 

Color Awards

 

Clouds 13

Joyce P. Lopez - USA

 

Color Awards

 

Clouds 27

Joyce P. Lopez - USA

 

Color Awards

 

Clouds 6

Joyce P. Lopez - USA

 

Color Awards

 

Sasquatch Woods

Justin LeVett - USA

 

Color Awards

 

Haldi Festival

Kajan Madrasmail - Singapore

 

Color Awards

 

Chicago

Luke Hayes - UK

 

Color Awards

 

The line

Malika Sqalli - Austria

 

Color Awards

 

Wasatch Range Between Great Salt Lake & Salt Lake City

Margaret M. Savino - USA

 

Color Awards

 

Wetlands

Mark Holtzman - USA

 

Color Awards

 

3 Sisters

Mat Beetson - Australia

 

Color Awards

 

Pelican Hunt

Mat Beetson - Australia

 

Color Awards

 

Pindan Cliffs of Broome

Mat Beetson - Australia

 

Color Awards

 

Soanish Playground

Max Forsythe - UK

 

Color Awards

 

Ash disposal area

Nick Addison - Australia

 

Color Awards

 

Corals on the reefs of Itacolomis

Nilton Souza - Brazil

 

Color Awards

 

Ancient Sun

Paul A Wright - UK

 

Color Awards

 

Winding into the night

Peter Svoboda - Slovak Republic

 

Color Awards

 

Cruising the Route 66

Raf Willems - USA

 

Color Awards

 

Neon Paddle

Raf Willems - USA

 

Color Awards

 

Crete Switchback

Richard Seymour - UK

 

Color Awards

 

Wooden Crates

Russell Murray - Australia

 

Color Awards

 

Green and Blue

Samuel Feron - France

 

Color Awards

 

Land of Plenty

Scott Hoyle - USA

 

Color Awards

 

Glen Coe Scotland

Simon stock - UK

 

Color Awards

 

parking lot

Songquan Deng - China (PRC)

 

Color Awards

 

Brunnenweiher

Stefan Kuhn - Germany

 

Color Awards

 

Ombre e punteggiature A

Stefano Ciol - Italy

 

Color Awards

 

Napier Beach, New Zealand

Steve Scalone - Australia

 

Color Awards

 

Bloodless

Steven Manolakis - USA

 

Color Awards

 

Contentment

Steven Manolakis - USA

 

Color Awards

 

blue and red

Stone Peng - USA

 

Color Awards

 

Indigo

Stuart Chape - Western Samoa

 

Color Awards

 

Glacier Melting

Sudhanshu Mehta - India

 

Color Awards

 

Stitching Fillets

Ty Stedman - Australia